PIJANA POKUŠALA DA UBIJE MUŽA NOŽEM: Policija u Hrvatskoj privela ženu koja je suprugu zadala lakše povrede
ČETRDESETŠESTEGODIŠNjA Porečanka osumnjičena je da je pijana nožem pokušala da ubije supruga (51), saopšteno je iz istarske policije.
Foto arhiva
Iz policije navode da je žena imala 3,91 promil alkohola u krvi te da je i njen suprug bio u alkoholisanom stanju.
Utvrđeno je da je žena, nakon verbalnog sukoba, u petak nožem lakše povredila supruga.
Žena je juče privedena u pritvorsku jedinicu Policijske uprave istarske.
Policija utvrđuje uzroke koji su doveli do sukoba.
(Srna)
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)