HIT NA TIKTOKU: Kineski četnik čestitao Božić, zapevao i pesmu Baje Malog Knindže (VIDEO)
MARK Tang, na TikToku poznatiji kao Kineski četnik, čestitao je svim pravoslavcima Božić.
Foto: Printskrin TikTok/kinezcetnik1389
- Znam sad još je Badnji Dan u Srbiji ali danas je Božić u Singapuru - napisao je on sinoć na TikToku.
Tang je otpevao i pesmu Baje Malog Knindže ,,Božić je".
Preporučujemo
"SAVEST OD BOGA JE NAJJAČI DOKAZ DA BOG POSTOJI" Božićna poruka patrijarha Kirila
07. 01. 2024. u 09:10
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (1)