HRONIČAR NAŠIH SLABOSTI I SNAGE: Godinu dana od smrti Gordana Mihića
NA DANAŠNjI dan, pre godinu dana, fizički je od nas otišao naš Gorde - veliki čovek Gordan Mihić.
Gordan Mihić / Foto Instagram
Ovim rečima, na prvu godišnjicu smrti uglednog scenariste podsetila je na "Instagramu" njegova ćerka Ivana Mihić, koja je o svom ocu zapisala i sledeće:
- Njegovo ogromno filmsko, televizijsko i pozorišno delo prisutno je svakodnevno među nama govoreći o našim slabostima i o našoj snazi, govoreći o ljudima u određenom vremenu, o ljudskoj dobroti, o nesnalaženju, o dovijanju, o ogromnoj usamljenosti i nerazumevanju... uvek sa velikim čovekoljubljem. Gordanov neverovatno veliki rad i dalje stvara nova dela.
Ivana je podsetila da se upravo po Mihićevim scenarijima snimaju dve TV serije, u najavi je i treća, "kao i film o dobroti i izuzetnom talentu", ali i dve pozorišne predstave po Gordanovim dramama.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)