ZBOG KORONE: Odložen Festival evropskog filma Palić

OVOGODIŠNjI 27. Festival evropskog filma Palić neće biti održan u najavljenom terminu, od 8. do 14. avgusta, zbog suzbijanja pandemije viruas Covid 19, a važna filmska smotra se odlaže dok se ne stvore uslovi za njeno održavanje, potvrđeno je Tanjugu u organizaciji festivala.

ЗБОГ КОРОНЕ: Одложен Фестивал европског филма Палић

Foto: Tanjug

Festival je prvobitno bio zakazan u terminu od 18. do 24. jula, ali je zatim termin održavanja pomeren za dve nedelje zbog pandemije korona virusa.

Ideja organizatora bila je da obezbede što bolju i bezbedniju organizaciju ove manifestacije koja se održava na otvorenom.

Projekcija filma "Ime naroda" reditelja Darka Bajića bila je zakazana na otvaranju festivala.

Istorisjka priča o Svetozaru Miletiću, uglednom advokatu, nekadašnjem gradonačelniku Novog Sada i jednom od najznačajnijih i najuticajnijih srpskih političara u Austrougarskoj druge polovine 19. veka, otvoriće festival kada se za to steknu uslovi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: Popović nas je naterao...