PRVA ČITAĆA PROBA "NEKI TO VOLE VRUĆE": Čuveni mjuzikl priprema se za scenu niškog Narodnog pozorišta
U NARODNOM pozorištu Niš počele su pripreme za slavni mjuzik:održana je prva čitaća proba za predstave "Neki to vole vruće" u režiji prvaka drame ove kuće Aleksandra Marinkovića. Premijera predstave je zakazana za 28. decembar.
Narodno pozorište Niš
Dramaturgiju potpisuje Branislav Nedić, asistent reditelja koji je zadužen i za video radove je Stefan Krasić, kostimograf i scenograf je Katarina Pavlović. Izbor muzike i aranžmane potpisuje Irena Popović Dragović, dok će na koreografiji raditi Nebojša Gromilić.
U predstavi igraju Dragana Mićalović, Jasminka Hodžić,Aleksandar Marinković, Uroš Milojević, Danilo Petrović, Jovan Krstić, Stefan Mladenović,Bratislava Milić i Maja Dejanović.
Preporučujemo
GLUMAC DAO OBEĆANjE: Aleksandar Kojić dobio nagradu za monodramu Radoša Bajića (FOTO)
09. 12. 2025. u 22:10
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)