NOVO RUHO: "Jedan dobar dan" ponovo sa vama

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

23. 08. 2024. u 11:15

NOVI ciklus emisije "Jedan dobar dan" počinje 26. avgusta i emitovaće se radnim danima od 13.30 časova na RTS 1.

НОВО РУХО: Један добар дан поново са вама

Foto: Gordan Jović RTS

Gledaoci mogu očekivati osvežene sadržaje, dinamične razgovore i inspirativne priče, uz nove kreativne segmente i rubrike koje prate najnovije trendove.

Voditeljski tim čine omiljena lica Jelena Simić, Stefan Mrvaljević, Kristina Radenković, Stefan Popović i Milica Gacin.

Njihova sinergija i profesionalizam unose dodatnu svežinu u emisiju, pružajući gledaocima raznovrsniji i zanimljiviji sadržaj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?