VIŠE POŽARA NA DEPONIJI U KOVINU: Angažovane dodatne snage, ekipe ne prestaju da rade
TOKOM vikenda izbilo je više požara na kovinskoj deponiji , a od juče su na ovoj lokaciji, uz svo raspoloživo ljudstvo i opremu „Kovinskog komunalca“, na gašenju angažovane i dodatne snage.
Foto: Opština Kovin
Pomoć u ljudstvu i još dve pumpe jače snage, dobijena je iz Sektora za vanredne situacije MUP-a Srbije u Pančevu. Profesionalni vatrogasci i radnici komunalnog preduzeća ispuštaju ogromne količine vode u mesta označena kao žarišta, saopšteno je iz kovinske opštine.
- Molim sugrađane da ne paniče, i da veruju u stručnost i spremnost ljudi na terenu da ovaj ekološki incident otklone, izjavila je predsednica opštine, Sanja Petrović.
Ona navodi da ekipe neće prestajati da rade na gašenju sve dok bude potencijalnih žarišta.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)