UŽAS U BORČI: Pronađeno krvavo telo mladića, sumnja se da je mučen, pa ubijen!
TELO mladića (28) pronađeno je juče u travi ispred zgrade u Centru 3 u beogradskom naselju Borča.
Foto: Depositphotos
Za sada nema jasnih informacija kako je mladić stradao, ali se sumnja da je ubijen.
Policija je juče više od pet sati obavljala uviđaj na licu mesta, a ispitani su i svi stanari zgrade ispred koje je pronađeno telo.
Prema prvim i nezvaničnim informacijama mladić je bio go i krvav i na njegovom telu bili su vidljivi tragovi mučenja!
Meštani Borče šokirani su zločinom, ali kažu da ne znaju ko je preminuli mladić.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
EVO KO JE ČABA DER: Krvava biografija plaćenog ubice koji je dobio nalog da ubije Vučića
05. 03. 2021. u 11:39
VUČIĆEVO UPOZORENjE UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Evropa mora da shvati, Amerika se nikad više neće vratiti
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u kojoj upozorava da Evropska unija mora da se suoči sa činjenicom da se Sjedinjene Američke Države nikada neće vratiti starom modelu odnosa sa Evropom, objavljena je kao udarna vest na naslovnoj strani svetskog izdanja ruskog portala Sputnjik, kao i na ruskoj agenciji RIA Novosti.
27. 01. 2026. u 07:44
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (1)