UDES KOD UŠĆA: Saobraćaj u prekidu - kilometarska kolona na Ibarskoj magistrali

Biljana Ristivojević

14. 01. 2021. u 15:40

ZBOG saobraćajnog udesa koji se dogodio danas oko 12 časova u mestu Ušće na deonici puta Kraljevo- Raška, saobraćaj na Ibarskoj magistrali je u prekidu i formirala se kilometarska kolona vozila.

УДЕС КОД УШЋА: Саобраћај у прекиду - километарска колона на Ибарској магистрали

Foto: Depositphotos

U udesu nije bilo povređenih, piše portal indeksonline.rs

Do nesreće je došlo kada se “audi” nemačkih registacionih oznaka sudario sa kamionom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje