HAŠPŠNJE U NOVOM SADU: Policija privela osumnjičenog za krađu i držanje opojnih droga
NOVOSADSKA policija uhapsila je S. S. (39), zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela krađa i neovlašćeno držanje opojnih droga.
Ilustracija / Foto Depositphotos
Sumnja se da je, juče, ukrao više proizvoda iz jedne novosadske prodavnice, a prilikom hapšenja kod njega su, osim ukradene robe, pronađene i tablete sa liste psihoaktivnih supstanci.
Osumnjičenom S. S. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, u Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu.
Preporučujemo
"AUDIJEM" ZAKAČIO KOLICA U KOJIMA JE BILA BEBA U OBRENOVCU: Dete prevezeno u bolnicu (VIDEO)
06. 03. 2026. u 20:44 >> 00:02
IMA POVREĐENIH U TEŠKOJ NESREĆI KOD MOSTARSKE PETLjE: Na terenu su hitne službe
06. 03. 2026. u 20:51
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)