ĐOGANIJEVE KESICE POD LUPOM VEŠTAKA: Evo šta čeka densera ako se utvrdi da je u njima kokain
DVE kesice sa praškastom materijom koje je preksinoć zemunska policija oduzela od poznatog densera Gagija Đoganija treba da budu poslate na veštačenje.
Foto: Printscreen/Jutjub
Ukoliko se utrvdi, kako se za sada sumnja, da je u njima kokain ili neka druga droga onda će protiv Đoganija biti podneta krivična prijava zbog držanja narkotika. U tom slučaju Treće osnovno tužilaštvo u Beogradu će zakazati njegovo saslušanje i pokrenuti istragu.
Đoganija je policija zaustavila u sredu uveče na Pupinovom mostu i kod njega pronašla te dve sumnjive kesice. Nisu ga uhapsili, niti mu odredili zadržavanje, pa je nakon informativnog razgovora u policijskoj stanici u Zemunu vrlo brzo pušten kući.
On se posle toga oglasio na "instagram storiju", gde je napisao - "Dobro sam, hvala što brinete. Upao sam u probleme, ali rešiću ih sam. Hvala na razumevanju".
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)