PRVE FOTOGRAFIJE SA MESTA KRVAVOG PIRA U ZEMUNU: Čovek osumnjičen da je ubio svoju ujnu sekirom (FOTO/VIDEO)
U BEOGRADSKOM naselju Zemun, prema nezvaničnim, dogodio se krvavi pir u kojem je, kako se pretpostavlja, muškarac ubio ženu, pa posekao sebe po vratu.
Foto: M. Anđela
Prema prvim informacijama, žena je ubijena sekirom u dvorištu porodične kuće u Ulici Branka Plećaša u Zemunu.
Za ovaj zločin osumnjičen je njen rođak, koji je posle toga sebi naneo povrede po vratu. Kako smo saznali, žena ima oko 60 godina. Njen muž i sin su na moru, odakle se i ona juče vratila.
Inače, ubijena je bila ujna osumnjičenom.
Uviđaj je u toku.
BONUS VIDEO - ŽENA NASTRADALA U POŽARU U SOCIJALNIM ZGRADAMA U NIŠU
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KRVAVI PIR U ZEMUNU: Žena nađena mrtva u dvorištu, muškarac se isekao po vratu
24. 07. 2022. u 14:22
STRAVIČAN PRIZOR U GROCKOJ: Muškarac nađen upucan na traktoru, pored njega lovačka puška
24. 07. 2022. u 14:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)