U UDESU koji se danas dogodio u Lađevcima kod Kraljeva, preminula organizatorka emisije "Kuća od srca" Jasmina M. (47).
Povezane vesti
ZLA KOB EKIPE "KUĆE OD SRCA": Tim emisije je danas doživeo tešku nesreću - pre par godina ovoj voditeljki serijala lice je bilo smrskano
ČETRDESETSEDMOGODIŠNjA Jasmina M. koja je teško povređena u sudaru koji se u petak, oko 11 sati, pod još nerazjašnjenim okolnostima dogodio u selu Lađevci na Ibarskoj magistrali, na deonici puta Kraljevo – Preljina, uprkos naporima lekara da joj spasu život, podlegla je povredama u Opštoj bolnici „Studenica“ u Kraljevu.
16. 04. 2021. u 15:29
TUGA DO NEBA! Preminula organizatorka "Kuće od srca" - podlegla povredama nakon stravične nesreće
Četrdesetsedmogodišnja J.M. koja je teško povređena u sudaru koji se u petak, oko 11 sati, pod još nerazjašnjenim okolnostima dogodio u selu Lađevci na Ibarskoj magistrali, na deonici puta Kraljevo – Preljina, uprkos naporima lekara da joj spasu život, podlegla je povredama u Opštoj bolnici „Studenica“ u Kraljevu.
16. 04. 2021. u 14:47
Najnovije iz rubrike
DEČAK (9) TEŠKO POVREĐEN U SJENICI JE ŽIV, BORE MU SE ZA ŽIVOT: U saobraćajnoj nesreći poginule majka (44) i ćerka (12)
DEVETOGODIŠNjI dečak D.K, za kojeg se u prvim informacijama verovalo da je preminuo nakon teških povreda, zapravo je živ i trenutno se nalazi na Institutu za majku i dijete u Beogradu, gde je prebačen radi daljeg lečenja i detaljnih medicinskih pregleda.
04. 03. 2026. u 07:21
TEŠKA NESREĆA U SJENICI, IMA MRTVIH: Jedna osoba u kritičnom stanju prevezena u bolnicu
NA gradskom tranzitu u Ulici Ahmeta Abdagića večeras se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj su dve osobe izgubile život, dok se trećoj lekari bore za život.
03. 03. 2026. u 22:40
VELIKA AKCIJA MUP-A: Uhapšeni zbog pranja 180 miliona (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP i SBPOK, po nalogu Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, uhapsili su dve osobe zbog sumnje na pranje novca u iznosu od oko 180 miliona dinara.
03. 03. 2026. u 22:39
STARICA MUČENA, PA UBIJENA ŠRAFCIGEROM: Jezivi rezultati obukcije posle zločina u Senti
REZULTATI obdukcije, koja je obavljena na Institutu za sudsku medicinu u Novom Sadu potvrdili su prve sumnje policije da je Jolan Kopaš (78) iz Sente usmrćena ubodima i udarcima nanetim najverovatnije - šrafcigerom!
03. 03. 2026. u 20:00
BAKA NIJE PREMINULA PRIRODNOM SMRĆU? Sumnje oko smrti žene sa Vračara (79)
U jednom stanu u beogradskom naselju Vračar sinoć je pronađeno telo žene (79).
03. 03. 2026. u 17:47
Komentari (0)