DVA DANA TRAJALA BORBA ZA ŽIVOT DEČAKA IZ IVANJICE: Popio otrov misleći da je sok - novi detalji nezapamćene tragedije
DVA dana trajala je agonija u okolini Ivanjice kada je u subotu dečak N.P. (12) slučajno popio otrov za prskanje voćnjaka misleći da se u flašici nalazi sok.
FOTO: Depositphotos
- Dečak je rekao roditeljima da je popio dva gutljaja kada su počele stomačne tegobe, verovatno nije shvatao ozbiljnost situacije, pa se nije požalio dok nisu počeli bolovi i povraćanje. Oni su ga odmah odvezli u bolnicu u Ivanjicu, u prvim trenucima dečak je bio stabilno, međutim lekari su konstatovali da je potrebno uraditi još neke analize, te su ga poslali u čačansku bolnicu - kaže izvor.
Kako su se tegobe samo pojačavale, odmah po prijemu u čačansku bolnicu, dečak je hitno transportovan za Beograd.
- Otrov je očigledno bio izuzetno jak, dva dana je trajala agonija, lekari su se borili, međutim, dečaku nažalost, nije bilo spasa - kaže izvor.
Podsetimo, dečak je pomagao roditeljima u malinjaku u subotu popodne. Kada je ožedneo popio je tečnost iz plastične flašice od soka, misleći da je unutra zaista sok, međutim, radilo se o otrovnom rastvoru koji su roditelji koristili za prskanje voćnjaka protiv korova.
(Kurir)
BONUS VIDEO: Sahranjen heroj Stefan, grob prekriven cvećem i vencima
Preporučujemo
UŽAS U IVANjICI: Dečak (12) popio otrov misleći da je sok, nije mu bilo spasa
23. 03. 2026. u 23:12
TELO ŽENE IZVUČENO IZ REKE: Horor u Ivanjici - Policija na licu mesta
18. 03. 2026. u 10:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)