"NOVOSTI" SAZNAJU: Evo u kakvom su stanju radnici povređeni u fabrici "Milan Blagojević"

Vladimir Ilić

07. 02. 2024. u 11:43

PREMA informacijama iz Opšte bolnice u Čačku, u urgentno prijemnu službu iz požara u vojnoj fabrici "Milan Blagojević" u Lučanima primljeno je šestoro radnika. Kako smo saznali od lekara, oni su u stabilnom stanju i nisu životno ugroženi.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Ево у каквом су стању радници повређени у фабрици Милан Благојевић

Foto: V. Ilić

- Dva pacijenta sa opekotinama glave, lica i ekstremiteta su smešteni u jedinicu intenzivne nege. Četvoro ima lakše telesne povrede i oni su na odeljenju hirurgije. Niko od njih nije životno ugrožen i njihovo stanje se prati, rekla je dr Marija Stranjanac, portparol Opšte bolnice.

Iz vojne fabrike MB Namenska saopštili su da je do požara došlo u pogonu za proizvodnju jednobaznog baruta. Požar je nastao na samom kraju procesa pri pražnjenju gnjetalice. Oni su u zvaničnom saopštenju istakli da snimci video-nadzora pokazuju da su ispoštovane sve mere bezbednosti i zaštite na radu.

Uzrok nastanka požara utvrdiće nadležne službe.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

SLUČAJNO SAM SAZNAO DA IMAM LEUKEMIJU : Bivšem voditelju Pinka život se preko noći okrenuo