OVO SU MILOJE I MILENA KOJI SU POGINULI U AMERICI: Autom uleteli u kuću i poginuli na mestu (VIDEO)
BRAČNI par poreklom iz Srbije Miloje i Milena Marković poginuli su u teškoj saobraćajnoj nesreći u Park ridžu, pošto je njihov automobil udario u kuću velikom brzinom, u utorak pre podne.
Foto: Printskrin/fox32chicago
Bračni par Miloje (85) i Milena (77) je išao u "hondi" iz 2007. godine u pravcu juga Kamberlend avenijom oko 11 sati ujutro po lokalnom vremenu, kada su projurili kroz raskrsnicu i udarili u kuću, saopštila je policija Park Ridž.
Slike s lica mesta pokazuje da su supružnici, koji su poreklom sa naših prostora, bukvalno proleteli automobilom u kući.
Preporučujemo
MILOJE I MILENA STRADALI U AMERICI: Supružnici iz Srbije autom udarili u kuću (VIDEO)
10. 11. 2022. u 08:39
BMV SE ZAKUCAO U PARKIRANA VOZILA: Teška saobraćajna nesreća kod Obrenovca
10. 11. 2022. u 01:09
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (1)