TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA OBRENOVAČKOM DRUMU: Povređene četiri osobe, jedna je u teškom stanju
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se jutros dogodila na Obrenovačkom drumu povređene su četiri osobe, a jedna je u teškom stanju.
Foto: R.Šegrt
Do nesreće je došlo kada su se dva vozila, jedo putničko i jedan pikap sudarili na semaforu kod skretanja za naselje Železnik.
Putnički automobil je u sudaru teže oštećen, a oba automobila sklonjena su sa ulice, tako da se saobraćaj odvija normalno.
Na lice mesta stigle su ekipe Hitne pomoći koje će povređene prevesti do Urgentnog centra.
(Telegraf.rs)
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)