SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA AUTO-PUTU: Sudar dva vozila u smeru ka Čačku, kola delom smrskana (FOTO)
SAOBRAĆAJNI udes dogodio se danas na auto-putu Miloš Veliki u smeru ka Čačku.
Foto: Depositphotos
Kako je navedeno, nezgoda se dogodila navodno oko 10 kilometara posle početka auto-puta.
Kako se može videti i na fotografiji, sudarila su se dva automobila.
Od siline udarca prednji delovi oba automobila gotovo potpuno su uništeni.
Zdravstveno stanje, tačnije to da li su putnici i vozači povređeni za sada nije poznato.
BINUS VIDEO - LOME I ŠUTIRAJU STOLICE, BACAJU KLUPE: Bahato ponašanje učenika izazvalo šok
(Kurir)
Preporučujemo
OVO JE UČITELjICA KOJA JE POGINULA KOD KAĆA: Mladić pod dejstvom narkotika udario u Tijanin auto
08. 11. 2021. u 14:49 >> 15:10
SREĆOM NIJE NIKOGA UBILA: Devojka divljala putem od Zrenjanina do Novog Sada
07. 11. 2021. u 19:48
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)