"NOVOSTI" SAZNAJU: Otkriveno ko je muškarac čije je telo izvučeno iz Velike Morave - identitet potvrdio sin utopljenika
MUŠKARAC čije je telo pronađeno pre šest dana u Velikoj Moravi kod Varvarina je Senadin Đ. iz Mudrakovca kod Kruševca,čiji je nestanak prijavljen 29. aprila ove godine, saznaju “Novosti”.
Foto: S.B.
Nesrećni čovek vodio se kao NN lice, a identifikaciju je otežavala činjenica da u prvim trenucima nije moglo da se zaključi koliko je telo dugo bilo u vodi.
Prema saznanjima “Novosti”, nesrećnog čoveka identifikovao je i njegov sin. Na sebi je imao i tragove blata, a bio je obučen u kariranu košulju. Preliminarni rezultati obdukcije nisu za sada pokazali elemente krivičnog dela, ali se slučaj i dalje istražuje kako bi se utvrdile sve okolnosti koje su neposredno dovele do toga da nestalo lice završi u reci.
Meštani sela Varvarin uočili su kod lokaliteta Sastavci, leš u granju topole, nedaleko od splava na Velikoj Moravi 22. maja i odmah obavestili policiju. Istragu vodi Više javno tužilaštvo u Kruševcu.
Preporučujemo
“NOVOSTI” SAZNAJU: Telo uočili meštani, bilo je kod splava na Velikoj Moravi
22. 05. 2021. u 21:12
POLICIJA PRONAŠLA TROJE DECE: Mališani navodno otišli da se sa kumovima provozaju čamcem
10. 05. 2021. u 16:37
TELO MUŠKARCA IZVUČENO IZ MORAVE: Naložena obdukcija kako bi se utvrdio identitet
02. 05. 2021. u 17:56
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)