CEO GRAD NA NOGAMA, UKRADEN NAKIT VREDAN 16.000 EVRA: Pljačka u Novom Pazaru
U VEČERNjIM satima, oko 18 časova, u samom centru Novog Pazara dogodila se teška krađa u jednom stambenom objektu, iz kojeg su nepoznati počinioci odneli dragocenosti u vrednosti od oko 16.000 evra.
Foto: pixabay
Pljačkaši su obili stan dok su vlasnici bili odsutni. Tom prilikom ukradeni su skupoceni ručni satovi i nakit.
Na lice mesta odmah su upućene patrole Policijske uprave Novi Pazar, koje su obavile uviđaj i započele intenzivnu istragu. Za sada nije poznato koliko je osoba učestvovalo u izvršenju krivičnog dela, niti na koji način su obili stan.
Policija preduzima sve raspoložive mjere i radnje na identifikaciji i pronalasku izvršilaca.
O događaju je obavešteno i Osnovno javno tužilaštvo, koje će u saradnji s policijom dalje postupati po ovom slučaju.
Građani koji imaju bilo kakve informacije o sumnjivim aktivnostima u tom delu grada u popodnevnim satima pozivaju se da kontaktiraju najbližu policijsku stanicu.
(Sandžak Danas)
Preporučujemo
TEŽAK UDES KOD VRNjAČKE BANjE: Gužve su velike, vozačima se savetuje strpljenje
12. 05. 2025. u 18:24 >> 18:35
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Jedna osoba poginula, 32 povređene u sudaru na auto-putu
11. 05. 2025. u 23:33
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)