PRETEĆI PIŠTOLJEM IZ POŠTE ODNEO 1,6 MILIONA DINARA: Uhapšen osumnjičeni za razbojništvo
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu rasvetlili su razbojništvo, počinjeno u pošti u Bukovcu, i uhapsili S. D. (32), osumnjičenog za to krivično delo.
FOTO:PUNS
Sumnja se da je, juče ujutru, uz pretnju pištoljem, on oduzeo od radnice pošte novac, u iznosu od oko milion i šesto hiljada dinara.
Intenzivnim operativnim radom, policija je, istog dana, identifikovala i pronašla osumnjičenog, kao i celokupnu svotu ukradenog novca.
S. D. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PREDLOŽEN PRITVOR VOZAČU KOMBIJA KOJI JE VOZIO TURISTE SA OSTROGA: Evo za šta se tereti
14. 07. 2026. u 11:58
VOZ UDARIO AUTOMOBIL NA PRUZI BEOGRAD - BAR: Teška nesreća kod Lazarevca
14. 07. 2026. u 11:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)