MUŠKARCU IZ PRIZRENA (44) ODREĐEN PRITVOR: Osumnjičen za trgovinu ljudima
MUŠKARCU M.A. (44) iz Prizrena, osumnjičenom da je trgovao ljudima, sudija za prethodni postupak Višeg suda u Novom Sadu, odredio je pritvor do 30 dana.
Foto: Lj. P.
Ova mera osumnjičenom je, kako je za "Novosti" rekla Jelena Ostojin, portparol Višeg suda u Novom Sadu, određena zbog okolnosti koje ukazuju na opasnost od bekstva, kao i iz razloga postojanja okolnosti koje ukazuju da će ometati postupak uticajem na svedoke, ali i da bi u kratkom vremenskom peridu mogao da ponovi krivično delo.
Podsećamo, ovog četrdesetčetvorogodišnjaka iz Prizrena, uhapsila je novosadska policija, zbog sumnje, kako je saopštila POloicijska uprava u Novom Sadu, da je prethodnih mesec dana u svojoj kući primoravao osamnaestogodišnju devojku na sekaualne odnose. On se prvobitno sumnjičio za silovanje, ali je delo prekvalifikovano u trgovinu ljudima.
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)