DEDA BOŽO PRODAJE AUTO: Traži samo 1.500 evra, jedva prešao 100.000 kilometra ali je star 23 godine
PENZIONER iz Siska, Božo (72), odlučio je da proda svoj 23-godišnji "fijat punto", automobil koji je imao od prvog dana.
Foto: Profimedia/ilustracija
Oglas postavljen na Indek-u za dobro očuvani Fiat Punto brzo je privukao pažnju mnogih zainteresovanih. Auto je star 23 godine, a o njemu se od prvog dana brine Božo, penzioner iz Siska. Sada zbog zdravstvenih problema mora da se oprosti od svog limenog ljubimca, što mu teško pada.
- Naravno da sam vezan za taj auto. Zbog zdravstvenih problema ne usuđujem se više da vozim, bojim se da ću nekoga ubiti. Moja deca se brinu o autu poslednjih šest godina. Zaista je u odličnom stanju. Redovno je održavan, a sada smo zamenili gume, akumulator, kaiš - kaže srdačni penzioner Božo.
Čeka se novi vlasnik
Božo je invalid koji je preživeo moždani udar. Teško mu je što više ne može samostalno da vozi. Kada treba negde da ode, oslanja se na pomoć drugih ili koristi taksi usluge. Od kada je postavio oglas javilo mu se najmanje desetak zainteresovanih. Za fijat punto traži 1.500 evra, ali cena je po dogovoru. Neki su mu nudili 1.400 evra, dok su drugi tražili da sačeka sa prodajom dok ne podignu novac.
Ovaj benzinac sa troja vrata sa 130.000 kilometara na satu uskoro će dobiti novog vlasnika. Tako će ovaj gradski klasik nastaviti da se vozi po putevima sve dok prođe tehnički pregled.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)