POLICIJA PREKINULA SVE RADOVE: Obustavljeno podizanje mauzoleja Kapetanu Lešiju
KOMENTARIŠUĆI za televiziju Prva navode o mogućem podizanju mauzoleja Ridvanu Ćazimiju, poznatijem kao Kapetan Leši u Velikom Trnovcu, ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin istakao je da je policija prekinula sve radove na podizanju mauzoleja i da će se u Srbiji zakoni bezuslovno poštovati.
Foto: Printskrin Youtube
- Policija je prekinula sve radove, bez dozvole u ovoj zemlji se ne zida ništa, ne može da se zida ni kuća, ni zgrada, a kamoli neki memorijal. U ovoj državi postoji Zakon o spomenicima, vrlo jasan, u kome se tačno kaže kome se može dići spomenik, kome se diže memorijal, a kome ne može i zakon će se bezrezervno poštovati - poručio je ministar policije Aleksandar Vulin gostujući na televiziji Prva.
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (1)