DAROVI ZA MALIŠANE U VLASOTINCU: Deca sa smetnjama u razvoju dobila božićne poklone

DECA sa smetnjama u razvoju, korisnici usluga Centra za decu i omladinu u Vlasotincu, dobila su božićne paketiće koje su za njih, u tradicionalnoj akciji, obezbedili BMV moto klub, Dunav osiguranje i vlasotinački Centar za socijalni rad.

ДАРОВИ ЗА МАЛИШАНЕ У ВЛАСОТИНЦУ: Деца са сметњама у развоју добила божићне поклоне

Foto OU Vlasotince

Ovu decu je pred novogodišnje praznike obradovala i studentska humanitarna organizacija „Osmeh na dar“ koja takođe tradicionalno brine o tome da deci sa smetnjama u razvoju ulepša praznike.

Doček Deda Mraza i njegovih pomoćnika ove godine bio je skromniji zbog epidemije virusa korona. Većini korisnika su pokloni uručeni na kućnu adresu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

VENAMA PREDSEDNIKA FIFA TEČE SRPSKA KRV: Kako je Beograđanka spasila život Infantinu - prvi čovek svetskog fudbala stupio u kontakt sa njom