EMOTIVAN ISPRAĆAJ NA FAKULTET PRVOG STUDENTA IZ PIONIRSKOG PARKA Spremili su poseban poklon za koleginicu (VIDEO)
STUDENTKINjA Marija Stanković sinoć je objavila najbolje vesti, a danas su kolege u Pionirskom parku emotivano pozdravili njen povratak na fakultet.
FOTO: Novosti
- Mnogo sam srećan što si jedna od prvih koja se vraća na fakultet, što smo proveli vreme zajedno i što smo postali prijatelji ovde - rekao je student Miloš Pavlović
On je koleginici u ime studenata koji žele da uče uče poklonio knjigu sa posvetom.
- Hvala ti što što si ovde bila svaki dan, svaku noć - istakao je Pavlović.
Podsetimo, na svenarodnom skupu u Beogradu okupljeni su imali priliku da čuju i obraćanje Marije Stanković, studentkinje četvrte godine Medicinskog fakulteta Univerziteta u Nišu.
- Velika mi je čast da vam se obratim na ovakvom skupu. Sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavam da u utorak 15. aprila na našem fakultetu počinje nastava. Javno bih se zahvalila dekanu i svim profesorima koji su prethodnih par meseci pokazali šta znači hrabrost i istrajnost, nema veće časti od odbrane svoje države i naroda. Bez ikakve namere i ambicije svi mi okupljeni postali smo čuvari Srbije, njena najmlađa i posebna odbrana - kazala je sinoć Stanković.
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)