AKTIVIRAN SISTEM "PRONAĐI ME": Nestala devojčica (2)
SISTEM "Pronađi me" aktiviran je večeras u Srbiji.
Foto: MUP
Sistem je aktiviran zbog nestanka dvogodišnje devojčice u Ubu.
"Dana 03.03.2025. godine oko 14.00 casova u Ubu nestala je devojcica starosti 2 godine. Vise informacija na pronađime.mup.gov.rs Sva vasa saznanja javite na 192", navedeno je u poruci.
Foto: Printscreen
Uskoro opširnije
Preporučujemo
BLOKADA IZ RUSIJE ŠTITI SRBIJU: Baba Marta nam se sprema iznenađenje u aprilu
05. 03. 2026. u 19:14
DA LI JE 50 EVRA MALO ZA SVADBU? Balkanci otkrili koliko zapravo stavljaju u kovertu
05. 03. 2026. u 17:26
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)