DOBITNICI NAGRADE ZA "NOVOSTI": U šoku smo, nismo još svesni šta se dogodilo
TEJA Dora, predstavnica Srbije na Evrosongu, izvukla je dve vredne nagrade u trećem kolu nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". Dobitnici stanova u Zemunskim kapijam podelili su sa čitaocima "Novosti" svoje prve utiske.
Foto Tanjug
Dobitnica trosobnog stana u Zemunskim kapijama, Maja, rekla je za „Novosti“ da je u bila u šoku kada je čula da je dobila vrednu nagradu.
- Nisam ispratila današnju emisiju, imala sam neke svoje poslovne obaveze. Ne znam ni koliko sam računa poslala. Javili su mi da sam dobila nagradu, još uvek sam u šoku. Ne mogu da dođem sebi.
Kako kaže za „Novosti“, još je rano da razmišlja šta će raditi sa nagradom.
Dobitnik drugog trosobnog stana Marko je iz Novog Sada, a trenutno još ne zna da li će se seliti za Beograd.
- U ovom u momentu ne znam ništa. Zatečen sam. Svi me zovu, šalju poruke i javljaju jer ja to i ne pratim, samo šaljem račune. Baš sam iznenađen i još nisam svestan šta se desilo - otkrio nam je Marko.
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)