"NE MOŽEMO DA ISKLJUČIMO TU MOGUĆNOST..." Major policije o teoriji da je mala Danka žrtva trgovine decom
MAJOR policije Bojana Otović Pjanović rekla je da se u ovom trenutku ne isključuje ni mogućnost da je nestala Danka Ilić (2), za kojom se traga od prošlog utorka, žrtva trgovine decom.
Foto: Instagram
Na pitanje da li postoji mogućnost da je nestala Danka Ilić žrtva trgovine decom, majorka policije Bojana Otović Pjanović navodi da ništa ne isključuju u ovom trenutku.
- Ovde isključivanje ide postepeno po svakom segmentu, apsolutno se ne isključuje bilo kakva mogućnost. Ja bih zaista volela da je devojčica živa i svi se nadamo tome, a s obzirom na to da znam kakav tim ljudi radi i koordinira i usmerava, sigurna sam i nadam se i želim da budem optimista da će na kraju istraga imati neki pozitivan epilog - navela je Otović Pjanović za RTS.
Majorka je jutros rekla i da su, što se nje tiče, trenutno svi osumnjičeni.
Kakve je sve informacije major otkrila pročitajte u odvojenoj VESTI.
BONUS VIDEO: HELIKOPTERI NADLEĆU BANjSKO POLjE: Nadgledanje terena na mestu gde je nestala mala Danka
Preporučujemo
OTKRIVENO I IME - BIZNISMEN DIMI: Akcija u Beču zbog Danke - uključena Dragana Mirković
02. 04. 2024. u 16:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)