GUŽVE NA PRELAZIMA: Evo koliko čekaju putnici, a koliko teretna vozila na granici
PREMA najnovijim informacijama Uprave granične policije, na graničnom prelazu Batrovci teretna vozila na izlazu iz zemlje čekaju četiri sata.
Foto: Privatna arhiva
Na prelazima Kelebija i Sremska Rača kamioni se zadržavaju sat vremena.
Kako je navedeno u saopštenju AMSS, putnička vozila na grnaičnom prelazu Batrovci čekaju 45 minuta, na prelazima Gostun, Gradina i Preševo se zadržavaju na ulazu u zemlju pola sata, dok na prelazu Preševo na izlazu iz zemlje čekaju 20 minuta.
Na ostalim graničnim prelazima nema zadržavanja za sve kategorije vozila.
BONUS VIDEO: PREMIJERKA: Jeste uspeli da blokirate rad skupštine? Niste!
Preporučujemo
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)