SPAJIĆ ODBIO PREDLOG ŠARANOVIĆA: Uputio mu pismo
Većinom glasova članova Vlade odbijen je predlog ministra unutrašnjih poslova Danila Šaranovića da policijski službenik Lazar Šćepanović preuzme rukovođenje policijom u v.d. mandatu.
Skupština Crne Gore
Premijer Milojko Spajić predložio je da policijom koordinira policijski službenik Aleksandar Radović, jedan od prijavljenih na javnom pozivu za v.d. čelnika Uprave policije.
Šaranović je ranije uputio pismo premijeru Milojku Spajiću, kojim ga upozorava na posledice ukoliko se ne izabere kandidat Lazar Šćepanović kojeg je predložio za vršioca dužnosti direktora Uprave policije.
Ova saga o izboru v.d.direktora počela je u utorak 15 i 30 i uz nekoliko prekida trajala do duboko u noć.
PREDSEDNICA MOLDAVIJE ŠOKIRALA SVE: Glasala bih za ponovno ujedinjenje sa Rumunijom, sve nam je teže da preživimo
PREDSEDNICA Moldavije Maja Sandu izjavila je da bi glasala za ponovno ujedinjenje sa Rumunijom, ukoliko bi se to pitanje našlo na referendumu, ukazujući da je njenoj zemlji sve teže da samostalno "preživi".
12. 01. 2026. u 17:40
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)