ВУЧИЋ ПОСЛАО ПОРУКУ РАДОЈУ ЗВИЦЕРУ: Ђубре једно бандитско, наћићемо те где год да си!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар у емисији "Прва тема" вечерас на Првој телевизији послао је поруку криминалцу Раоју Звицеру.
Фото: Принтскрин
- То ђубре бандидско, ти гадови неће управљати Србијом. Кажем му наћи ћемо те било где на свету и за те ћевапе ћеш морати да одговараш! Немам никакав страх. Не могу да пустим да нам земља пропада и нестаје. Нисмо 9 година радили вредно и марљиво да би ми скупина олоша и бандита млела људе по Србији и угрожавала живот људима, У стопу ћемо да га пратимо где год се налазио од Црне Горе до Колумбије.
Ускоро опширније
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (5)