ХАРАДИНАЈ ПРЕТИ: Биће немира!

КОМЕНТАРИШУЋИ „нон пејпер“, лидер Алијансе за будућност Косова Рамуш Харадинај упозорио је Аљбина Куртија да ће се суочити са протестима и немирима уколико дозволи формирање аутономног округа "Северног Косова".

ХАРАДИНАЈ ПРЕТИ: Биће немира!

Рамуш Харадинај у ОВК униформи

Харадинај је рекао да не верује да ће Курти тако нешто дозволити, али му поручује да би то могло изазвати много проблема, уколико би се у то упустио, преноси портал „Репортери“.

- Не верујем да се то догађа. Не верујем да ће Курти дозволити да се нанесе таква штета (тзв.) Косову. Ово би могло вратити немире на Косово (и Метохију). На Косову (и Метохији) ће бити немира. Верујем да је Курти свестан ситуације и да неће себи дозволити да иде погрешним путем! - рекао је Харадинај за „Фронт онлајн“.

Он је казао и да уколико буде формирана аутономна област на северу јужне српске покрајине, како се наводи у „нон пејперу“ који се односи на решавања питања Косова и Метохије, изаћи ће на улице и протестовати против "штетних споразума".

(Косово онлајн)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (2)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!