ПРЕДСЕДНИК СЕ ОГЛАСИО НА "ИНСТАГРАМУ": Урадићемо све да људи у Гаџином Хану живе боље (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић данас борави у посети Пуковцу и Гаџином Хану, а у амбуланти у Пуковцу примио је другу дозу вакцине.
Фото: Инстаграм
Председник је још једном путем Инстаграм профила замолио грађане да се вакцинишу.
- Замолио бих вас да се вакцинишете, тиме чувате своје породице и себе - стоји у објави.
- Данас имамо састанак да бисмо донели важне одлуке, не само за будућност Ниша, већ и других места у Нишавском округу.
- За нас је Гаџин Хан веома важан јер нећемо да се живот овде угаси. Желимо да напредујете, да имате сигуран посао и да можете да гарантујете будућност својој деци.
- Разговараћемо и о индустријској зони, улозићемо огроман новац. Биће речи и о реконструкцији путева, као и о томе шта треба да урадимо за Дољевац, Пуковац, Гаџин Хан, али и цео Нишавски округ.
- Урадићемо све да људи живи боље, да остану овде и да верују у своју земљу. Живео Гаџин Хан, живела Србија!
Председник Републике Србије Александар Вучић састао се са представницима локалне самоуправе Нишавског округа.
Препоручујемо
ВУЧИЋ У ГАЏИНОМ ХАНУ - Грађанима поручио: Урадићемо за две године више него у претходних 20! (ВИДЕО)
27. 04. 2021. у 11:02 >> 17:14
ПРЕДСЕДНИК ЗАМОЛИО ГРАЂАНЕ: Вакцинишите се, имамо сва четири цепива!
25. 04. 2021. у 21:03
ВУЧИЋ ОБЈАВИО ВЕЛИЧАНСТВЕН СНИМАК: Погледајте како изгледа српски "пламен" (ВИДЕО)
18. 04. 2021. у 13:48
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (16)