СРБИЈА У УЛОЗИ ДОМАЋИНА: Трилатерални састанак шефова Србије, Кипра, Грчке
МИНИСТАР спољних послова Србије Никола Селаковић биће данас домаћин министрима спољних послова Грчке и Кипар Никосу Дендијасу и Никосу Христодулидису на састанку три земље.
ФОТО: Никола Селаковић/ Инстаграм
Најпре ће у 10 часова у Палати Србије бити одржан тет-а-тет састанак шефова дипломатије Србије и Грчке. Затим следи састанак делегација две земље, наког чега ће се министри обратити медијима.
Потом ће у 11.30 бити одржан трилатерални састанак шефова дипломатије Србије, Кипра и Грчке, саопштило је Министарство спољних послова Србије.
Након тога уследиће заједничко обраћање медијима министара Селаковића, Христодулидиса и Дендијаса.
Препоручујемо
МИНИСТАР НИКОЛА СЕЛАКОВИЋ: Фон Кармон жели да буде Цезар, Наполеон или макар Бизмарк
02. 04. 2021. у 20:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)