ЂИЛАС ПОТВРДИО ДА ЈЕ ВЛАСНИК РАЧУНА У ШВАЈЦАРСКОЈ
ДРАГАН Ђилас потврдио је данас да има рачун у Швајцарској и да он лично није власник рачуна на Маурицијусу.
Фото: С.В.
Такође, спекулише се да иза рачуна на Маурицијусу стоји фирма коју води Ђиласов рођени брат, Гојко.
Подсетимо, пре два дана председник Србије Александар Вучић поставио је јавно питање Ђиласу да ли има рачуне у тим земљама.
Ускоро опширније
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (25)