КАД ОБЈАВИМО СВЕ, ЉУДИ ЋЕ МОРАТИ ДА СКЛАЊАЈУ ДЕЦУ: Вучић о бескомпромисној борби против криминала - детаљи из истраге су шокантни

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостује од 10 часова на ТВ Прва, где је открио зашто је отказана седница Савета за националну безбедност, која је требала да буде одржана јуче.

КАД ОБЈАВИМО СВЕ, ЉУДИ ЋЕ МОРАТИ ДА СКЛАЊАЈУ ДЕЦУ: Вучић о бескомпромисној борби против криминала - детаљи из истраге су шокантни

Фото: Принтсцреен

- Чекамо додатна вештачења и да се спроведу поступци Тужилаштва како бисмо могли да покажемо народу какве доказе имамо, а да ипак то буде део доказног поступка пре тога. Показаћемо и јасно саопштити људима какве доказе имамо, мораћемо унапред да кажемо да се деца склоне како би могли да гледају то што имамо да покажемо. Видеће се ко је кога штитио и ко се заклињао на верност убицама - рекао је председник Вучић.

Додао је да је сваког дана сазнавао неке детаље истрага који су га изнова шокирали. Ипак, каже да он као председник државе не може да се бави свим темама.

Подсећамо, јуче је у склопу велике борбе против криминала ухапшен један од вођа навијачке групе "Алкатраз" Дамјан Шобић.

Полиција је претресом стана, који осумњичени користи, на територији општине Палилула пронашла пиштољ и 13 комада муниције.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Првом основном јавном тужилаштву у Београду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (12)

ФИНАЛЕ ЗА ИСТОРИЈУ: Шпанија и Аргентина у борби за титулу првака света