ХВАЛА ВАМ МЛАДИ И ПОНОСНИ РОДИТЕЉИ: Председник Вучић на Инстаграму објавио лепе вести (ФОТО)

30. 12. 2020. у 19:29

НА ИНСТАГРАМ профилу председника Александра Вучића објављено је да је у Србији од јануара до децембра рођено 56.587 беба.

ХВАЛА ВАМ МЛАДИ И ПОНОСНИ РОДИТЕЉИ: Председник Вучић на Инстаграму објавио лепе вести (ФОТО)

Фото: Танјуг/Драган Кујунџић

Председник Вучић се захвалио свим младим и поносним родитељима што су нас у овим тешким временима подсетили да живот увек побеђује и да су наша деца будућност Србије.

- Од јануара до децембра ове године у Србији је рођено 56.587 беба. Хвала свим младим и поносним родитељима што су нас у овим тешким временима за нашу земљу подсетили да живот увек побеђује и да су наша деца будућност Србије! ЖИВЕЛА СРБИЈА! - Пише у председниковој објави.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (42)

КАРЛЕУША ОТКРИЛА ЦЕЦИ ИСТИНУ О СНАЈИ: Није остала равнодушна на речи о Вељку и Богдани