РАМА НАСТАВЉА ДА БРАНИ ОВК: Срамна објава албанског премијера на друштвеним мрежама (ФОТО)
АЛБАНСКИ премијер Еди Рама објавама на Фејсбуку наставља да брани ОВК након почетка суђења бившим лидерима ОВК по оптужбама за ратне злочине.
Фото: Танјуг АП
Рама је објавио фотографију бившег косовског председника Хашима Тачија у војној униформи са амблемом ОВК и у позадини написао „Слобода има име“ ( израз који је постао популаран након потврде оптужнице од стране Специјалног суда).
(Косово онлине)
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (4)