ПОПОВИЋ: Млађан Ђорђевић се лажно представља и обмањује грађане Србије
САМОПРОГЛАШЕНИ лидер опозиције Млађан Ђорђевић већ дуже време обмањује јавност Србије о својим тобожњим контактима у Русији и наводном утицају код поједних руских политичара.
Ненад Поповић
Истичем са пуним сазнањем, да се ради о најобичнијој превари, јер тај човек, који је звезда прозападних медија у Србији, који мрзе и Србију и Русију, нема никакав контакт ни са једном озбиљном руском институцијом.
Он се лажно представља и обмањује грађане Србије.
У наредном периоду бавићу се обманама овог лажног русофила и лажног патриоте, који је као Тадићев саветник и Ђиласов кум учествовао у највећим издајама које је та власт учинила по питању Косова, заштите Срба у региону и кварењу односа са Русијом.
Млађан Ђорђевић и они који воде кампању у западним, антируским и левичарским медијима, измишљајући да су односи Србије и Русије лоши, управо желе да наруше те односе, како би на власт дошла нека њихова Влада која би издала српске националне интересе и признала Косово.
Данас су односи Србије и Русије најбољи у историји, а изграђено поверење између два председника Александа Вучића и Владимира Путина, као и започети међудржавни пројекти између Србије и Русије, гарант су развоја још интензивнијих билатералних односа у будућности.
Препоручујемо
ПОГЛЕДАЈТЕ: Величанствена честитка председнику Вучићу за рођендан! (ВИДЕО)
05. 03. 2026. у 00:45
АМБАСАДОР ИРАНА У СРБИЈИ: Напали су болнице, школе, спортске центре, телевизију...
04. 03. 2026. у 23:00
БРНАБИЋ ОДГОВОРИЛА ПОНОШУ: "Мученици као он не могу да воде државу"
04. 03. 2026. у 21:37
ИРАН "ОСЛЕПЕО" САД И ИЗРАЕЛ; Нови напади на Техеран; Ирански "орешник" погодио команду ИДФ; Трамп - Рат у Заливу од 1-10? 15!
НАСТАВЉАЈУ се ваздушни удари на Блиском истоку. САД и Израел настављају да гађају Иран, док иранске снаге узвраћају нападима на израелске градове и америчке базе и дипломатска представништва у региону.
04. 03. 2026. у 06:59 >> 23:01
"РАСПОРЕДИО САМ ВОЈСКУ НА 75 ЛОКАЦИЈА" Орбан: Украјина дигла у ваздух "Северни ток", то се не сме поновити са "Дружбом"
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан објавио је видео на мрежи Икс у којем је поручио да је мађарска војска распоређена на десетинама локација како би заштитила енергетску инфраструктуру земље. Орбан наводи да постоји претња од могућих украјинских саботажа због тензија око руских енергетских испорука и рата на Блиском истоку.
04. 03. 2026. у 13:43
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (2)