ДА ЛИ ШАПИЋ УЛАЗИ У ВЛАДУ? Вучић саопштио да ли је дошло до договора са странком СПАС

Novosti online

20. 10. 2020. у 18:50

СПАС Александра Шапића имаће министра у новој Влади Републике Србије, саопштио је председник СНС, Александар Вучић.

ДА ЛИ ШАПИЋ УЛАЗИ У ВЛАДУ? Вучић саопштио да ли је дошло до договора са странком СПАС

Фото: Принтскрин

Он је рекао да је Шапић разумео спољну политику и тежак положај Републике Србије и да су имали коректан разговор.

- Имао са прилику да боље упознам господина Шапића и морам да кажем да оно што није уобичајена карактеристика политичара он је умео да поикаже и тиме сам био изузетно задовољан. Човек није имао никакве захтеве. Хтео је само да разговарамо о будућности Србије, не о директорима, министарствима и слично. Разговарали смо о економским показатељима, спољној политици... Лако смо се договорили да заједнички радимо. Договорили смо се да имају једног министра у Влади, више на моје инсистирање, него његово - рекао је Вучић.

Претходно, Вучић и Шапић су имали радни ручак у кинеском ресторану.

- Овако изгледа када двојац из Новог Београда пређе реку и направи радни ручак у кинеском ресторану. Верујем да блиском сарадњом у будућности можемо много доброг да донесемо Србији – написао је Вучић на свом Инстаграм профилу, уз фотографије са ручка. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио

ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио

ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.

09. 01. 2026. у 10:22

ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику

ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику

ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.

09. 01. 2026. у 13:11

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.

09. 01. 2026. у 08:42

Коментари (22)

ЗАБРАЊЕН УСТАШКИ ПОЗДРАВ ЗА ДОМ СПРЕМНИ: Уведена строга забрана у Арени Загреб