Балинт Пастор: Јабуке, па крофне
ПОСЛАНИК СВМ и председник Скупштине општине Суботица Балинт Пастор био је недавно гост манифестације Дани бербе у Хајдукову, коју је, овога пута, корона скратила на три сата.
Фото архива
Он је заједно са грађанима уживао у плодовима Војводине, поготово јабукама којих је било највише.
Традиционално, манифестација је затворена крофнама, да засладе окупљање, за које домаћини кажу да је почело још 1968. године, када су се у свету одиграли значајни догађаји - од атентата на Бобија Кенедија и Мартина Лутера Кинга, па до Титове реченице да су "студенти у праву" и бербе у Хајдукову.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 22:00
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)