НАВИКЕ АМБАСАДОРА АМЕРИКЕ: Прво Kаленић па онда пиво
АМБАСАДОР Сједињених Америчких Држава Ентони Годфри брзо се уклопио у навике домаћина.
Новости
Испробао је све домаће специјалитете, а у распоред викендом уврстио је и одлазак на пијацу у набавку. Дипломата је изабрао Каленић, а како је написао, после снабдевања следи одмор, уз ручак, у хладу платана једног од врачарских ресторана.
- Постао сам прави Београђанин - навео је Годфри, уз опис фотографије, где ужива у храни, али и у хладном пиву домаће производње.
Србију и Београд не обилази сам, већ са породицом, па је сина недавно водио у обилазак Музеја Николе Тесле.
Препоручујемо
УКРСТИО РУКАВИЦЕ: Док чека исход састављања Владе, Палма одржава кондицију
29. 08. 2020. у 14:44
ДУПЛО СЛАВЉЕ У ДС: Бранислав Лечић и Драгослав Шумарац частили због рођендана
28. 08. 2020. у 15:00
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (4)