СРАМОТА! У Сечњу крваве шаке дочекале бирачки одбор и прве гласаче! (ФОТО)
НА БИРАЧКОМ месту број 14 у општини Сечањ десиле су се прве неправилности и притисак на бираче.
FOTO: Novosti
Наиме, блокадери настављају са притиском и претњама, како према члановима бирачког одбора, тако и према гласачима.
Бираче је дочекла крвава шака, симбол блокадера и обојене револуције која је покушана у Србији.
FOTO: Novosti
Овакве сцене су само део вишемесечне блокадерске кампање и обојене револуцине, која има за циљ застрашивање свих људи који не мисле исто као блокадери.
Позивамо све политичке актере и учеснике изборног процеса да се понашају у складу са демократским начелима, као и да поштују Устав и законе Републике Србије.
(нсузиво.рс)
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)