"СУТРА ЋЕ НЕКА АМЕРИЧКА ФИРМА КУПИТИ ПОРУШЕНУ ЗГРАДУ ГЕНЕРАЛШТАБА": Овако је Прелевић говорио 2007. кад су га питали за продају Маршалата
ЛИДЕР блокадера Божо Прелевић говорио је 2007. године о продаји Маршалата Американцима.
Фото: Принтсцреен
Прелевић се тада дотакао и продаје Генералштаба.
- Мислим да је за наше добре односе, а сигуран сам да наша држава жели да они буду још бољи. Већи би био проблем недостатка адекватног простора који би им наша држава понудила за амбасаду него ово о чему се разговара. Понављам, све под условом да су апсолутно регуларни сви услови самог чина продаје и потписаног уговора. Уосталом, сутра ће можда баш нека америчка фирма купити порушену зграду Генералштаба. Хоће ли то онда бити нови проблем зашто је баш њима продата? Неће и не треба да буде. Јер има много више других ствари које руше наше достојанство - рекао је Прелевић.

БОНУС ВИДЕО: Зоран Гавриловић поручио пленумашима: Ви немате никакав програм нити сте нам га представили!
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
РАДАШИНОВА СНАЈА У КУПАЋЕМ: Попрсјем одушевила мушкарце
ГЛУМИЦУ Ану Сакић упознали смо као Ингрид у серији "Село гори, а баба се чешља", а једном је показала како изгледа у природном издању, без ичега на свом лицу.
01. 01. 2026. у 09:15
Коментари (0)