КО ЈЕ САДА ЋАЦИ? Блокадерска брука и неписменост у првом плану (ФОТО)
БЛОКАДЕРСКИ ''нобеловци'' показали су колико познају српски језик!
Фото: Новости
Након што се на згради једне београдске гимназије 22. јануара појавио графит "Ћаци у школу", који је написала блокадерка Марија Васић, у јавности се распламсала расправа између блокадера и људи који желе да наставе нормалан живот.
Блокадерски медији тада су напали све у Пионирском парку да су неписмени и исмевали су их.
Ових дана на више локација осванули су нови графити с натписом "Улица раћа Нобеловце", што је изазвало бројне реакције на друштвеним мрежама. Многи су уочили ироничан обрт — питање писмености сада се, чини се, окренуло против блокадера.
Испоставило се да су они који су неписмени у првим редовима блокадера, а не у Пионирском парку.
Остаје само питање - А ко је сада "ћаци"?
Фото: Новости
Препоручујемо
ДА ЛИ ЈЕ ОВО ПРОГРАМ КОЈИ НУДЕ? Језиви графити блокадера - поручују "Вучићу умри"
10. 11. 2025. у 08:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (0)