И ОВИ НЕКОГ ПРОЗИВАЈУ ДА СУ "ЋАЦИ"?! Тзв. бајкер испао глуп на Н1: "Кренули смо да дамо ПОШАСТ страдалима!" (ВИДЕО)
НЕВЕРОВАТНА бламажа једног од такозваних бајкера у програму уживо на Н1 телевизији .
Фото: Принтскрин/н1
Новинарка Н1 упутила је једног од бајкера да прокоментарише како је њих полазак изгледао:
- Идемо да одамо пошаст страдалима- рекао је бајкер.
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)