"ОЧЕКУЈЕМ ДА ЋЕ ИЗБОРИ БИТИ СЛЕДЕЋЕ ГОДИНЕ" Вучић: Биће у складу са законом, а датум зависи од надлежних институција
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостујући на РТС-у осврнуо се на наредне изборе.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
- 2000. Србија није имала никакву шансу и изборе. То нису били избори него притисак улице и споља. То су били октроисани избори, немогући су услови у којима су се избори одржани. 2012. су немогући услови били, али у којима смо добили већину јер је народ био очајан. Никад се више неће поновити Косјерићч и Зајечар у којима смо победили у немогућим условима, где су нам батинали људе. Верујем у фер услове, спремни смо да им понудимо то.
- Мењају се изборни услови јер су измишљали бајке. Кажу имају мртве, не може мртав да гласа, ево сад ће да уређујете бирачки списак, али неће вам то помоћи, јер људи гласају за план и програм, за људе. Људи морају некоме да верују. Када причамо о женама, оне желе да верују некоме, да им тај неко обезбеди сигурност и у старости и у младости за њихову децу. Неће да гласају јер сте ви некога вређали, упуцавали у ноге или пливали за некима у Сави и Дунаву.
"Очекујем да ће избори бити следеће године"
- Датум избора зависи од надлежне институције. Биће у складу са законом, а пре крајњих рокова. Очекујем да буду следеће године избори, 2026. године.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
23. 07. 2026. у 07:19 >> 23:04
Коментари (0)