НОВА ЕПИЗОДА ИЗ ФАБРИКЕ ЛАЖИ (ВИДЕО)
ОПОЗИЦИОНИ блокадери настављају да обмањују народ новом лажном информацијом, чиме су по ко зна који пут доказали да је манипулација њихово једино оружје.
Фото: Printscreen
Наиме, на тајкунским медијима пустили су вест о наводном малтретирању студенткиње Ање Пушковић од стране полиције.
Да истина врло брзо нађе пут потврђује и чињеница да је девојка о којој је реч јавно демантовала ове тврдње на друштвеној мрежи Инстаграм да никада није била у просторијама полиције, као и да никада није имала физичког контакта са полицијским службеницима. Повреде које је имала потичу из саобраћајне несреће у Старој Пазови, што је званичним подацима потврдило и Министарство унутрашњих послова.
Целу вест погледајте на линку испод:
БОНУС ВИДЕО:
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)