ВУЧИЋ: "Можда би неко у САД одложио санкције НИС сутра објавио национализацију имовине"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да би нам можда неко у САД одложио санкције НИС ако би сутра објавио национализацију имовине, али истиче да не жели да то ради.
Фото: Н. Живановић
- Русија има свој политички интерес и своје финансијске интересе. Не мислим да имају миноран финансијски интерес и мислим да политичлки претеже. Што се не питамо што ови уводе санкције? Нефер је што некад кажемо "што нам Руси нису помогли 1999. године", а не питају ове што су нас бомбардовали. Покушајмо да будемо сасвим фер - наводи Вучић.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (25)